Benjamin Bernard's nožnice na bradu a fúzy

 
  • 1 z 3
 

Dĺžka nožníc: 115mm

kvalitné nožnice z nehrdzavejúcej ocele

Made in UK

€22
Kód tovaru PS-BB-12006
Značka Benjamin Bernard's
Webová stránka značky benjaminbernard.co.uk/
Kategória hrebene, kefy a nožničky
Položka bola vypredaná...
 

Benjamin Bernard's nožnice na bradu a fúzy zabezpečia presné ostrihanie fúzov, úpravu brady, sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.

Vynikajúce, ergonomicky tvarované nožnice s prstovou opierkou pre malé prsty a s komfortnou rukoväťou. Kompaktné rozmery, vynikajúci rezný výkon, vhodné na upravovanie a tvarovanie všetkých náročných oblastí.

 

použitie každodenné, na bradu, na fúzy
objem 100ml
typ olej

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíš s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdeš TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú tvoje osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré si odsúhlasil na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj tvoje práva nájdeš TU...