Peter's Beard kefa na bradu a fúzy

 
  • 1 z 2
 

Balenie: 1ks

drevená okrúhla kefa s diviačími štetinami

Made in China

Môžeme doručiť do
29.9.2021
€15    
Kód tovaru PB-KE-01001
Značka Peter's Beard
Kategória hrebene, kefy a nožničky
 

Peter's Beard kefa na bradu a fúzy sa vďaka svojmu okrúhlemu zhotoveniu výborne drží pri upravovaní chĺpkov. Robustné štetiny vynikajúco stimulujú pokožku, pomáhajú pri odstraňovaní jej odumretých častí, ako aj pomáhajú odstraňovať odumreté chĺpky.

Použitá môže byť pri aplikovaní rôznych balzamov na bradu a fúzy.

Balená v štýlovej plechovej dóze.

Použitie:

Kefuj bradu rovnomerne a po tak veľkej ploche ako je to len možné, v smere rastu brady - tlak na pokožku závisí od požadovaného masážneho efektu. Vďaka svojmu okrúhlemu tvaru kefa môže byť použitá aj na užšie časti ako sú kotlety a fúzy.

Pravidelne čisti štetiny od opadaných chĺpkov poklepaním zhora po rukoväti. Raz za 3 mesiace vyčisti kefu pomocou Beard Washu a opláchni pod tečúcou teplou vodou. Následne polož kefu štetinami smerom nahor na suchý uterák.

Špecifikácia:

  • priemer: 5,50cm
  • výška: 3,60cm
  • materiál: 100% drevo a diviačie štetiny
použitie na bradu, na fúzy
materiál drevo
materiál štetín diviačia srsť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíš s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdeš TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú tvoje osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré si odsúhlasil na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj tvoje práva nájdeš TU...