Mr Bear Family kefa na bradu Beard Brush - Travel Size

 
  • 1 z 2
 

Balenie: 1ks

malá drevená kefa z hruškového dreva

Made in Sweeden

€14
Kód tovaru PS-MB-15131
Značka Mr Bear Family
Webová stránka značky mrbearfamily.com/
Kategória hrebene, kefy a nožničky
Položka bola vypredaná...
 

Mr Bear Family Beard Brush - Travel Size kefa na bradu je ručne vyrábaná z kvalitného hruškového dreva a prírodných štetín diviaka. Je vhodná na každodenné upravovanie fúzov, vynikajúco napomáha distribuovať výživné oleje do brady.

Použitie:

Kefuj bradu rovnomerne a po tak veľkej ploche ako je to len možné, v smere rastu brady - tlak na pokožku závisí od požadovaného masážneho efektu.

Pravidelne čisti štetiny od opadaných chĺpkov poklepaním zhora po rukoväti. Raz za 3 mesiace vyčisti kefu pomocou Beard Washu a opláchni pod tečúcou teplou vodou. Následne polož kefu štetinami smerom nahor na suchý uterák.

Špecifikácia:

  • dĺžka: 83mm
  • výška: 27mm
  • hrúbka: 27mm
  • materiál: 100% drevo a diviačie štetiny
použitie na bradu, na fúzy
materiál drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíš s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdeš TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú tvoje osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré si odsúhlasil na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj tvoje práva nájdeš TU...