Skeggox peňaženka Wooden Wallet

 
 

Balenie: 1ks

drevená peňaženka z amerického orecha

Made in Lithuania

€17
Kód tovaru PS-SK-01004
Značka SKEGGOX
Webová stránka značky skeggox.com/
Kategória niečo do vrecka
Položka bola vypredaná...
 

Drevená peňaženka značky Skeggox je jedinečným, sofistikovaným každodenným doplnkom. Dva roky testovania, experimentovania a zdokonaľovania predchádzali tomuto finálnemu produktu. Predávaný je po celom svete.

Peňaženka je vyrobená špeciálnou technológiou laminovania dreva, vďaka čomu je možné vytvoriť veľmi tenký, no zároveň veľmi pevný produkt. Drevené dosky sú držané pohromade pevným popruhom.

Balená v pevnom obale z recyklovaného papiera.

Použitie:

vhodná je pre 10 bankomatových kariet ako aj pre bankovky.

Špecifikácia:

  • dĺžka: 9,6cm
  • výška: 5,5cm
  • materiál: 100% drevo - americký orech
materiál drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíš s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdeš TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú tvoje osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré si odsúhlasil na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj tvoje práva nájdeš TU...