Shaving Artist britva

 
  • 1 z 4
 

britva s žiletkami a púzdrom

Made in Germany

€35
Kód tovaru SA-BR-001
Značka Shaving Artist
Kategória britvy
Položka bola vypredaná...
 

Shaving Artist britva z ušľachtilej ocele má rovnú čepeľ, vďaka ktorej je holenie presné a perfektne sa hodí na upravovanie kontúr brady. Je výborne vyvážená vďaka čomu je holenie veľmi efektívne.

Britva má robustný držiak žiletky, bezpečnostný výrez pre prsty, originálny dizajn dreva a nastaviteľnú skrutku pre požadovaný pohyb.

Vďaka jednoduchému mechanizmu sa žiletky ľahko vymieňajú.

Rukoväť je z prírodného dreva.

Obsah balenia:

  • 1 x Shaving Artist britva,
  • 5 x dvojitá žiletka,
  • 1 x púzdro.

 

Špecifikácia:

  • rozmery: 14x1x3cm
použitie na bradu, na fúzy
materiál drevo, oceľ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíš s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdeš TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú tvoje osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré si odsúhlasil na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj tvoje práva nájdeš TU...