Golden Beards kefa na bradu Beard Brush

 
 

Balenie: 1ks

drevená kefa z olivového dreva

Made in Denmark

Môžeme doručiť do
26.10.2021
€28    
Kód tovaru PS-MB-15155
Značka Golden Beards
Webová stránka značky goldenbeards.com/
Kategória hrebene, kefy a nožničky
 

Golden Beards Beard Brush kefa je vyrobená zo 100% olivového dreva s veľkými prírodnými diviačimi štetinami. Obnovuje prirodzený lesk tvojich fúzov, pomáha tiež pri odstraňovaní nečistôt a prachu, ako aj pri aplikovaní produktov na bradu.

Perfektne sa hodí na 25mm fúzy a dlhšie.

Použitie:

Kefuj bradu rovnomerne a po tak veľkej ploche ako je to len možné, v smere rastu brady - tlak na pokožku závisí od požadovaného masážneho efektu.

Pravidelne čisti štetiny od opadaných chĺpkov poklepaním zhora po rukoväti. Raz za 3 mesiace vyčisti kefu pomocou Beard Washu a opláchni pod tečúcou teplou vodou. Následne polož kefu štetinami smerom nahor na suchý uterák.

Špecifikácia:

  • dĺžka: 205mm
  • výška: 30mm
  • hrúbka: 38mm
  • materiál: 100% drevo a diviačie štetiny
použitie na bradu, na fúzy
materiál drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíš s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdeš TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú tvoje osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré si odsúhlasil na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj tvoje práva nájdeš TU...