Golden Beards kefa na bradu Travel Beard Brush

 
  • 1 z 2
 

Balenie: 1ks

malá drevená kefa z hruškového dreva

Made in Denmark

Môžeme doručiť do
26.10.2021
€17    
Kód tovaru PS-MB-15153
Značka Golden Beards
Webová stránka značky goldenbeards.com/
Kategória hrebene, kefy a nožničky
 

Golden Beards Travel Beard Brush kefa na bradu je inšpirovaná vojenskými kefami, vyrobená je zo 100% hruškového dreva s veľkými prírodnými diviačimi štetinami. Vďaka svojim malým rozmerom nezaberá veľa miesta a tak ponecháva väčší priestor pre zvyšok tvojich produktov na fúzy. Spolu s Golden Beards prípravkami na ošetrovanie brady si môžeš udržať fúzy zdravé bez ohľadu na to, ako veľa cestuješ. Mäkké štetiny zaisťujú, že tvoje fúzy nebudú poškodené.

Perfektne sa hodí aj na krátke fúzy.

Použitie:

Kefuj bradu rovnomerne a po tak veľkej ploche ako je to len možné, v smere rastu brady - tlak na pokožku závisí od požadovaného masážneho efektu.

Pravidelne čisti štetiny od opadaných chĺpkov poklepaním zhora po rukoväti. Raz za 3 mesiace vyčisti kefu pomocou Beard Washu a opláchni pod tečúcou teplou vodou. Následne polož kefu štetinami smerom nahor na suchý uterák.

Špecifikácia:

  • dĺžka: 83mm
  • výška: 27mm
  • hrúbka: 25mm
  • materiál: 100% drevo a diviačie štetiny
použitie na bradu, na fúzy
materiál drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíš s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdeš TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú tvoje osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré si odsúhlasil na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj tvoje práva nájdeš TU...