Golden Beards kefa na bradu Vegan Beard Brush

 
 

Balenie: 1ks

drevená kefa z hruškového dreva pre vegánov

Made in Denmark

Môžeme doručiť do
29.9.2021
€17    
Kód tovaru PS-MB-15154
Značka Golden Beards
Webová stránka značky goldenbeards.com/
Kategória hrebene, kefy a nožničky
 

Golden Beards Vegan Beard Brush kefa na bradu bola vyvinutá pre vegánov. Má prírodné štetiny, ktoré sú vyrobené z Tampico kaktusu z Agave Lechuguilla Plant nachádzajúcej sa v mexických púšťach. Vďaka svojmu ergonomickému tvaru sa ti bude veľmi dobre používať. Vyrobená je zo 100% hruškového dreva.

Čo je Tampico?

Tampico je prírodné rastlinné vlákno získané z rastliny Agave Lechuguilla (Ixtle), ktorá rastie v suchých vysočinách severného Mexika. Toto prírodné vlákno má výnimočné vlastnosti, ako sú napríklad dobrá elasticita a odolnosť voči chemikáliám. Absorpcia a retencia kvapalín je ďalšou charakteristikou tohto vlákna, ktoré môže absorbovať vodu na viac ako 65% svojej hmotnosti, následne ju postupne uvoľňuje.  

Použitie:

Kefuj bradu rovnomerne a po tak veľkej ploche ako je to len možné, v smere rastu brady - tlak na pokožku závisí od požadovaného masážneho efektu.

Pravidelne čisti štetiny od opadaných chĺpkov poklepaním zhora po rukoväti. Raz za 3 mesiace vyčisti kefu pomocou Beard Washu a opláchni pod tečúcou teplou vodou. Následne polož kefu štetinami smerom nahor na suchý uterák.

Špecifikácia:

  • dĺžka: 135mm
  • výška: 30mm
  • hrúbka: 22mm
  • materiál: 100% drevo a Tampico štetiny
použitie na bradu, na fúzy
materiál drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíš s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdeš TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú tvoje osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré si odsúhlasil na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj tvoje práva nájdeš TU...