Skeggox hrebeň na bradu a fúzy

 
 

Balenie: 1ks

drevený hrebeň z amerického orecha

Made in Lithuania

Môžeme doručiť do
26.10.2021
€13    
Kód tovaru PS-SK-01001
Značka SKEGGOX
Webová stránka značky skeggox.com/
Kategória hrebene, kefy a nožničky
 

Hrebeň na bradu a fúzy Beard and Moustache Comb značky Skeggox je jedinečným, sofistikovaným každodenným doplnkom. Dva roky testovania, experimentovania a zdokonaľovania predchádzali tomuto finálnemu hrebeňu. Tieto hrebene sú predávané po celom svete.

Vyrobený je špeciálnou technológiou laminovania dreva, vďaka čomu je možné vytvoriť veľmi tenký, no zároveň veľmi pevný produkt.

O bradu sa nezachytáva, ani pokiaľ je veľmi rozstrapatená. Hrebeň pozostáva z piatich vrstiev dreva amerického orecha najvyššej kvality. Hrebeň je ručne lepený, brúsený, leštený a voskovaný s prírodným včelím voskom. Vďaka tomu je tento hrebeň symbolom luxusu a kvality.

Použitý môže byť na mokrú bradu alebo fúzy, ako aj pri rôznom upravovaní, napríklad sušení horúcim vzduchom. Neexistuje možnosť poškodiť tento hrebeň.

Balený v pevnom obale z recyklovaného papiera.

Použitie:

  • univerzálny hrebeň na bradu a fúzy

 

Špecifikácia:

  • dĺžka: 11cm
  • výška: 3cm
  • materiál: 100% drevo - americký orech
použitie na bradu, na fúzy
materiál drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíš s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdeš TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú tvoje osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré si odsúhlasil na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj tvoje práva nájdeš TU...