Mr Bear Family olej na holenie Beard Brew Shaving Oil

 
 

Objem: 30ml

olej na holenie s jemnou vôňou

Made in Sweeden

Môžeme doručiť do
26.10.2021
€19    
Kód tovaru PS-MB-15111
Značka Mr Bear Family
Webová stránka značky mrbearfamily.com/
Kategória peny, mydlá, oleje a gély na holenie
 

Mr Bear Family Shaving Oil olej na holenie je ručne vyrábaný len z prírodných zložiek. Je dostatočne hustý, takže jeho vstrebávanie do pokožky je veľmi pomalé, čo je ideálne práve na holenie. Zmierňuje začervenanie a podráždenie pokožky, zároveň ju hydratuje.

Zmäkčuje fúzy a pôsobí ako ochranný štít pokožky počas holenia a po ňom.

Návod na použitie:

Najskôr si dôkladne opláchni tvár teplou vodou. Daj si malé množstvo oleja (v závislosti od veľkosti brady) na ruku. Aplikuj na pokožku a fúzy. Fúzy zmäknú a následne sa ohoľ. Nakoniec si tvár opláchni opäť teplou vodou a jednu kvapku oleja si ešte rozotri po pokožke, aby bola dostatočne hydratovaná a pružná.

Zloženie:

  • Castor oil,
  • Apricot Kernel Oil,
  • Jojoba Oil,
  • Shea oil,
  • Essential oils.
použitie na holenie, po holení
objem 30ml
typ olej

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíš s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdeš TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú tvoje osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré si odsúhlasil na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj tvoje práva nájdeš TU...