Black & White pomáda na vlasy Hair Dressing Pomade

 
 

Objem: 200ml

stredne silná pomáda, sladká kokosová vôňa

Made in USA

Môžeme doručiť do
29.9.2021
€10    
Kód tovaru PS-BW-04001
Značka Black & White
Webová stránka značky blackandwhitewax.com/
Kategória pomády
 

Black & White Hair Dressing pomáda sa vyrába od roku 1922. Obľúbená pomáda Rock'n'Roll hviezdy Elvisa Presleyho. Zabezpečuje stredne silnú fixáciu, má skvelú vôňu, pripomínajúcu kokosové palmy, slnko a more.

Návod na použitie:

Naber malé množstvo pomády na prst, rozotri medzi dlaňami. Nanášaj od korienkov až po končeky vlasov, je možné použiť hrebeň. V prípade potreby pridaj väčšie množstvo.

Zloženie:

  • Vaseline,
  • Paraffin,
  • Zinc Oxid,
  • Parfum.
fixácia stredná / silná
vlasy kratšie / dlhšie
vzhľad trochu lesklý
základná báza olej
objem 200ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíš s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdeš TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú tvoje osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré si odsúhlasil na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj tvoje práva nájdeš TU...