Lucky Tiger pomáda v tyčinke Cru-Butch Control Wax Stick

 
 

Objem: 43ml

pevná pomáda v tyčinke ktorá sa nanáša priamo do vlasov

Made in USA

Môžeme doručiť do
26.10.2021
€13    
Kód tovaru PS-LT-13005
Značka Lucky Tiger
Webová stránka značky getluckytiger.com/
Kategória pomády
 

Lucky Tiger Cru-Butch Control Wax Stickž je pevná pomáda v tyčinke. Už žiadne lepkavé prsty. Nanášaj priamo do vlasov. Tento produkt je určený najmä pre kratšie vlasy. Vynikajúco sa hodí na vytváranie business look.

Návod na použitie:

Nanášaj priamo do vlasov a upravuj len hrebeňom. Je možné po aplikácii použiť fén a opätovne ďalej tvarovať. Získaš tak nový štýl.

Zloženie:

  • Vaseline
  • Microwax
  • Parfum
  • Color D & C Red No.17
fixácia silná
vlasy kratšie
vzhľad matný
základná báza krém
konzistencia tuhá
objem 43ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíš s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdeš TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú tvoje osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré si odsúhlasil na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj tvoje práva nájdeš TU...