Murray's pomáda na vlasy eXelento Hair Pomade

 
 

Hmotnosť: 110g

klasická pomáda s olivovým a ricínovým olejom

Made in USA

Môžeme doručiť do
25.6.2024
€10    
Kód tovaru PS-MS-10667
Značka Murray's
Webová stránka značky murrayspomade.com/
Kategória pomády
 

Murray's eXelento je nostalgická pomáda z roku 1912 s olivovým olejom a ricínovým olejom. Najstarší výrobca pomád Murray's po viac ako 100 rokoch prináša naspäť klasickú americkú pomádu s pôvodným balením, s pôvodným zložením a pôvodnou vôňou. eXelento je ľahká pomáda so strednou fixáciou. Olivový olej vyživuje vlasy a vlasovú pokožku, ricínový olej dodáva vlasom lesk, jemnú fixáciu zabezpečuje lanolín. Neobsahuje žiadne konzervačné látky, farbivá a ani parabény, žiadne silikóny, emulgátory.

Napomáha proti rozštiepeným končekom vlasov, lupinám a suchej pokožke hlavy. Vlasom dodáva elegantný lesk. Určená je pre mužov i pre ženy. Ženy ju používajú predovšetkým proti štiepeniu končekov vlasov. Muži, ktorí milujú vlasové štýly rokov 1920 - 1950 ako slickbacks a pompadours si ju zamilujú.

eXelento je klasická, diskrétna parfumovaná pomáda. Vôňa pripomína klasickú mastnotu, je veľmi nostalgická, mierne trpká, prášková.

Návod na použitie:

Odporúča sa aplikovať malé množstvo, ktoré rozotrieš v dlaniach do vlhkých, umytých vlasov. Takto dosiahneš lepší tvar a fixáciu. Následne vlasy uprav pomocou hrebeňa, kefy. eXelento účes je na svete. Taktiež môžeš aplikovať do suchých vlasov obdobným spôsobom. Vtedy dosiahneš vzhľad upravených, nádherne hladkých vlasov, táto aplikácia je vhodná hlavne pre končeky vlasov. Približne po 30 minútach sú ingrediencie absorbované.

Zloženie:

  • Petrolatum
  • Mineral Oil
  • Lanolin
  • Olive Oil
  • Castor Oil
  • Parfum
fixácia ľahká / stredná
vlasy kratšie / dlhšie
vzhľad trochu lesklý
základná báza olej
hmotnosť 110g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.